Зробити пожертву
Укр / Eng
01.10.18

Галина Кузьмінічна постійно мешкає на неконтрольованій урядом України території (НКУУТ), однак досить довго вона жила у м. Маріуполі, де зареєструвалася як внутрішньо переміщена особа. Самостійно перетинати контрольні пункти в’їзду-виїзду їй важко, читати й писати власноруч жінка не може – має 2 групу інвалідності по зору. Тому пенсійні виплати вона протягом тривалого часу не отримувала, адже не могла їх оформити.

Завдяки клопотанню представників Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) до керівника Маріупільского офісу БФ “Право на захист” Сніжани Лукашової вдалося подолати труднощі, які виникли в житті пані Галини.

Почали з надання правової допомоги. Адвокат Маріупільського офіса БФ “Право на захист” Сергій Галемський в телефонному режимі надав жінці консультацію щодо процедури відновлення пенсії за новим місцем її проживання – м. Сєверодонецьк Луганської області. Через що надалі постала проблема закриття рахунку в “Ощадбанку” у м. Маріуполі. ГО “Організація молоді “МАКСІМАЛ “, яка працює на НКУУТ, надала пані Галині машину, що доставила її до м. Маріуполя. Там монітори БФ “Право на захист” Віта Кулініч та Тетяна Воробйова зустріли та супроводили жінку до відділення “Ощадбанку”.

Спеціаліст банку склала всі необхідні документи, жінці видали пенсійну картку, яку вона до цього часу не отримувала, а представниці БФ «Право на захист» допомогли жінці оперативно закрити особистий рахунок.

Небайдужість та співпраця між організаціями допомогли пані Галині безперешкодно отримувати пенсію в м. Сєверодонецьку Луганської області.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6629,6641″]