Зробити пожертву
Укр / Eng
05.04.18

Сьогодні юристи Маріупольского офісу БФ «Право на захист» Сергій Галемський та Дар’я Субботіна провели групову юридичну консультацію для мешканців с. Широкине, які після початку збройного конфлікту на Сході України перемістилися до Маріуполя.

Під час консультації було роз’яснено алгоритм дій у тому разі, коли переселенці стикаються із порушенням свої прав у державних установах. Так, юристи зазначили, що у разі відмови у поновленні порушених прав потрібно вимагати письмової відповіді, з якою можна звертатися до суду.

Також юристи БФ «Право на захист» розказали про порядок отримання довідки внутрішньо переміщеної особи (ВПО) і відновлення адресної допомоги, дали відповіді на окремі питання щодо компенсації за зруйноване або пошкоджене майно. Присутні цікавилися процедурою проходження фізичної ідентифікації в «Ощадбанку» й наслідками її непроходження.

Юристи БФ «Право на захист» надали вичерпні відповіді на усі поставлені запитання, а також роздали слухачам інформаційні матеріали-пам’ятки про проходження переселенцями фізичної ідентифікації в «Ощадбанку» і про права ВПО під час здійснення перевірки фактичного місця проживання.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6075,6076″]