Зробити пожертву
Укр / Eng
01.02.21

Коаліцією громадських правозахисних та благодійних організацій було підготовлено аналіз Проєкту Закону України «Про державну політику перехідного періоду».

Законопроєкт є першим цілісним публічно представленим документом, який присвячений формуванню та здійсненню державної політики в контексті збройного конфлікту і подальшої деокупації нині окупованих територій України. Проєкт закону охоплює різні сфери державної політики, серед яких — економіка, правовідносини, інформаційна безпека.

Експертами Коаліції недержавних організацій було детально проаналізовано текст законопроєкту. Аналіз вказав на необхідність пропрацювати концептуальні моменти, аби уникнути невідповідностей положенням Законодавству України та міжнародним нормам.

“Спільно з коаліцією громадських організацій, які опікуються захистом прав людини, ми працювали над зведеним аналізом цього Проєкту Закону. Важливо сказати, що це —  перший документ, що присвячений питанню політики перехідного періоду. Законопроєктом визначено різні напрямки політики держави, яка має здійснюватися після завершення бойових дій та в контексті деокупації територій. Водночас за результатами аналізу можна зробити висновок, що низка положень цього проєкту потребує суттєвого доопрацювання.”

– зазначила координаторка з адвокації БФ “Право на захист” Еліна Шишкіна

Аналіз Проєкту ЗУ Ви можете переглянути та завантажити у форматі .pdf за посиланням

Висновок коаліції НДО щодо проєкту закону про політику перехідного періоду

Висновок підготовлений експертами громадських правозахисних та благодійних організацій:

ГО «Донбас СОС»

ГО «Крим СОС»

БФ «Право на Захист»

БФ «Восток-СОС»

ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

БФ «Stabilization Support Services»

ГО «Центр прав людини ZMINA»

ГО «Кримська правозахисна група»