Зробити пожертву
Укр / Eng
29.01.21

Після початку подій на сході України у 2014 році тисячі людей зіткнулися з проблемою отримання соціальних виплат. Ті, що залишилися на ТОТ більше не могли отримувати гроші, які вони все життя активно сплачували у вигляді податків, ставши заручниками ситуації в зоні, де неможливо проводити фінансові операції відповідно до до законодавства України.

Зі схожою ситуацією зіткнулися і внутрішні переселенці – люди, яким довелося покинули зруйновані рідні міста та майно та переїхати до інших регіонів України. На жаль, через присутність великої кількості формальних процедур, вони часто не можуть або не знають як отримати пенсії та виплати, гарантовані державою.

Вчора, 28 січня координаторка з питань надання правової допомоги БФ «Право на захист» Юлія Трало в ефірі програми «Ціна питання» розповіла про особливості виплати пенсій жителям тимчасово окупованих територій (ТОТ) в умовах карантинних обмежень, пов‘язаних з поширенням коронавірусу. Зокрема, було обговорено і такі питання:

  • Яка наразі ситуація з соціальними виплатами жителям непідконтрольних територій та внутрішньо переміщеним особам?
  • Чи є перспектива подальшої реновації та модернізації КПВВ у зв‘язку з зменшенням потоку людей після введення карантинних обмежень?
  • Як надалі вирішуватиметься питання заборгованості пенсійних виплат жителям ТОТ?
  • Яким чином люди можуть відстояти права на належні пенсійні виплати у судовому порядку?

Вмикайте відео та слухайте запис ефіру на Youtube!

Нагадуємо, що колеги нашого Фонду щочетверга о 10:00 долучаються до прямого ефіру на UA:Українське Радіо Голос Донбасу. Слухайте наживо!

Частоти:

Луганська область

Сватове 103,5 МГц

Лисичанськ 105,9 МГц

Білолуцьк 101,9 МГц

Марківка 102,9 МГц

Зоринівка 100,1 МГц

Біловодськ 102,1 МГц

Широкий 99,5 МГц

Станиця Луганська 89,3 МГц

Бахмутівка 104 МГц

Троїцьке 102,1 МГц

Донецька область

Бахмут 87,9 МГц

Краматорськ 90,4 МГц

Гірник 95,7 МГц

Єлизаветівка 95,3 МГц

Волноваха 100,3 МГц

Маріуполь 88 МГц

Дякуємо Сергію Бондарчуку та колективу радіо за цікаву та продуктивну дискусію про дійсно важливі та актуальні для громадян України питання!

Нагадаємо, що в минулий четвер до ефіру долучилися наші колеги Ярослава Юдіна та Наталія Острух та розповіли про юридичні аспекти рішень міжнародних судів.


UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні