Зробити пожертву
Укр / Eng
22.12.18

За інформацією Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби України, минулої доби представники незаконних збройних формувань вкотре порушили режим роботи контрольних пунктів в’їзду-виїзду майже по всій лінії розмежування.

Так, одразу після закінчення визначеного графіком часу роботи з неконтрольованої Урядом України території до КПВВ «Мар’їнка» прибуло 40 автомобілів, до КПВВ «Новотроїцьке» – 20, до КПВВ «Майорське» – 40, а до КПВВ «Станиця Луганська» прибуло 150 громадян. За рішенням командування Об’єднаних сил роботу цих КПВВ було продовжено. Прикордонниками забезпечено проведення відповідних контрольно-перевірочних заходів та пропуск через лінію розмежування 417 громадян.

Нагадаємо, на Донеччині триває облаштування КПВВ «Новотроїцьке», «Гнутове» та «Майорське», тож внаслідок активного будівництва в КПВВ час від часу змінюються напрямки руху.

«Громадянам слід бути уважними та чітко виконувати вказівки службових осіб, які здійснюють регулювання руху, – вказала Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. – Ми просимо з розумінням ставитися до даних обставин, адже реконструкція спрямована саме на поліпшення умов для цивільних громадян, що перетинають rонтрольний пункт в’їзду-виїзду».

22 грудня, за повідомленням представників Держприкордонслужби, усі КПВВ відкрилися за графіком зимового періоду та функціонують у штатному режимі.

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”7029,7052,7053″]