Зробити пожертву
Укр / Eng
21.09.22

Журі конкурсу опрацювало усі 94 заявки, що надійшли до Благодійного фонду “Право на захист” для участі у конкурсі мінігрантів на кращий соціальний проєкт! І сьогодні ми готові назвати переможців у Львівській, Чернівецькій та Вінницькій областях!

Варто зазначити, що переможців навіть більше, ніж планувалося – 15 замість 14! Ці громадські та благодійні організації – по п’ять у кожній з областей, отримають гранти на суму 2000 доларів на реалізацію своїх проєктів!

Адміністратор конкурсу зв’яжеться з кожним з грантоотримувачів телефоном протягом наступного дня щодо подальшої співпраці!

Нагадаємо, що ми шукали проєкти, спрямовані на покращення забезпечення та умов перебування в соціальних закладах, які опікуються вимушено переміщеними особами, людьми похилого віку, з особливими потребами, а також дітьми у Вінницькій, Львівській та Чернівецькій областях.

«До кінця жовтня переможці будуть втілювати свої проєкти в життя. Ми раді вітати ці активні громадські організації, а також заклади, які завдяки ним отримають необхідне обладнання, побутову техніку, матимуть облаштовані або відремонтовані приміщення для загального користування: кухні, душові кімнати тощо», – зазначила Іванна Герус, менеджерка проєкту БФ «Право на захист».

Проєкт реалізовується Благодійним фондом «Право на захист» за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України та ACTED.