Зробити пожертву
Укр / Eng
29.11.16

25 листопада у приміщенні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб відбулося перше засідання ініціативної групи щодо підготовки та проведення установчих зборів з метою створення Громадської ради при Міністерстві.

Громадська рада при міністерстві є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Ініціативна група створена з метою опрацювання та підготовки проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Інформація про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах з’явиться на офіційному веб-сайті Міністерства не пізніше 45 днів до дня проведення установчих зборів.

Головою ініціативної групи під час засідання обрано пані Оксану Сухорукову, Голову Благодійної організації «Благодійний фонд «СВОЇ». Також до складу ініціативної групи увійшли представники БФ «Право на захист», БФ «Восток — SOS», Українського незалежного центру політичних досліджень, Центру близькосхідних досліджень.

До складу громадської ради при Міністерстві можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які провадять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю відповідного органу, та в статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Свої пропозиції з даного питання прохання надсилати на електронну пошту: [email protected]

Інформацію щодо наступного засідання ініціативної групи буде розміщено на веб-сайті Міністерства.