Зробити пожертву
Укр / Eng
16.04.18

Весняне водопілля, про яке попереджала Держслужба з надзвичайних ситуацій,  дісталося села Старий Айдар, що розташоване у Станично-Луганському районі.

Сьогодні представники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» Владислав Луценко, Наталя Петрусенко та Артем Заруба не змогли потрапити до села, щоб провести юридичну консультацію, адже дорога виявилася повністю затопленою.

Вода стрімко почала підніматися ще у неділю. Наразі потрапити у розташоване на лінії зіткнення село можливо тільки пішки через майже зруйнований міст, який також перебуває під загрозою повного затоплення.

Варто зазначити, що  на повідомлення ДСНС оперативно відреагувала сільська рада, яка подбала про те, щоб заздалегідь завезти у село харчові продукти: хліб, крупи та ін. Також сільською радою досягнута домовленість з військовими медиками про надання невідкладної допомоги місцевим мешканцям.

Нагадаємо, у ДСНС попередили про підвищення рівнів води на водоймах країни в зв’язку з паводком й надалі підтопленням в декількох областях.

Так, упродовж  14-16 квітня продовжиться розвиток весняного водопілля на рівнинних річках країни.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6087,6103,6104″]