Зробити пожертву
Укр / Eng
02.11.17

Людям з особливими потребами у  нашій країні живеться не просто. Ні вулиці,  ні транспорт, ні громадські міста не пристосовані до їхніх потреб. Тож  іноді здається, що інвалідів зовсім немає або їх украй мало, оскільки здебільшого вони вважають за краще залишитися вдома, а ніж долати перешкоди з високих бордюрів та людської байдужості.

Зі схожими проблемами стикнулася й Ольга*, яка разом з матір’ю перемістилася до міста Бахмут. Ольга має І групу інвалідності та потребує постійного стороннього догляду, систематичного лікування та реабілітації.  Жінці необхідно займатися на реабілітаційних тренажерах, які допомагають відновити ослаблені внаслідок захворювань м’язи. Але  у Територіальному центрі соціального обслуговування населення, куди звернулася Ольга, у допомозі їй було відмовлено через те, що вона не є одинокою людиною похилого віку.

Чи варто казати про те, як сильно засмутилася Ольга? Вона й до цього неохоче виходила на вулицю, а тепер й зовсім почала відмовлятися залишати квартиру,  пояснюючи це тим, що боїться громадського транспорту.

На щастя про проблеми молодої переселенки дізналися співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист».

«Тепер Ольга зможе займатися на велотренажері в домашніх умовах і робити це регулярно, незалежно від погодних умов чи інших чинників, – зазначила Ольга  Мещерякова, співробітниця Слов’янського офісу БФ «Право на захист».  –  Користь велотренажера, який ми передали Ользі, полягає у тому, що у разі регулярних занять, організм жінки стане фізично витривалішим, зміцняться кістки, суглоби, м’язи, навіть стане стійкішою нервова система».

БФ «Право на захист» бажає Ользі міцного здоров’я та життєвої наснаги!

 

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено.