Зробити пожертву
Укр / Eng
28.01.21

25 та 26 січня командою експертів з розвитку потенціалу БФ «Право на захист» було проведено вебінари з міжнародних стандартів захисту населення. Онлайн-заходи реалізовано у межах проєкту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні»

БФ «Право на захист» організував вебінари з питань міжнародних стандартів захисту населення

Особлива увага була приділена покращенню розуміння представниками місцевих органів влади гуманітарних принципів та стандартів захисту цивільного населення в умовах надзвичайних ситуацій. Крім того, серед кола питань обговорювалась й роль міжнародних та гуманітарних організацій під час надзвичайних ситуацій. 

Учасники вебінарів поділились своїм професійним досвідом в контексті надзвичайних ситуацій. До заходів долучилися представники місцевих органів влади та державних установ, що займаються питаннями зменшення ризиків у Волноваському районі. Зокрема, серед учасників – співробітники управління соціального захисту Волноваського району та Вугледарської ОТГ, Центру соціальних служб дітей та молоді, Територіального центру соціального обслуговування, Служби у справах дітей, Вугледарського відділення поліції, а також представники Петрівської, Чермалицької, Новоселівської, Новотроїцької громад.


Проєкт «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні» фінансується USAID, зокрема, його Бюро з Гуманітарної Допомоги,  і реалізується з 2019-го року 3Р Консорціумом, який очолює міжнародна неурядова організація ACTED.

Більше по темі: