Зробити пожертву
Укр / Eng
28.07.22

Наші юристи Андрій Безпалюк та Віра Підгайна вже кілька місяців працюють на Івано-Франківщині. В цій області ми маємо багато запитів від постраждалого населення щодо надання допомоги від фонду.

Нещодавно керівниця регіонального офісу БФ “Право на захист” Олена Приходько та регіональний адвокат Отарі Какулія зустрілися в Івано-Франківську з представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців для обговорення поточної ситуації та планів на майбутнє. Від організації, що вже багато років в Україні опікується захистом прав людей, були присутні Томоко Ішіхара, радниця з питань захисту, Віра Шелест, молодша польова радниця, Надія Ваховська, асистент з питань захисту та Марко Ротуно, координатор СССМ.

“Івано-Франківськ та область – це важливий регіон для фонду. Саме такі зустрічі надихають і ми дуже вдячні Томоко Ішіхара за високу оцінку роботи моїх колег в регіоні й за сприяння в розширенні послуг для ВПО на майбутнє. Це дуже потрібно для регіону, враховуючи очікуване на осінь переміщення значної кількості людей зі Сходу”, – зазначила Олена Приходько, керівниця Чернівецького регіонального офісу БФ “Право на захист”.

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні не лише продовжить підтримувати внутрішньо переміщених осіб в цьому регіоні, але й планує розширити комплекс надання послуг для ВПО в співпраці з БФ “Право на захист”. Все це з єдиною метою – щоб вразливі категорії переселенців, які потребують допомогу, отримали її.