Зробити пожертву
Укр / Eng
22.12.15

Нестандартний підхід до вивчення англійської мови припав до душі переселенцям в Івано-Франківську. Щоб залучити до цієї гарної справи якомога більше зацікавлених людей, вони організували клуб вивчення англійської за допомогою караоке. Зараз уроки відвідують як переселенці, так і місцеві жителі.

Для кожного заняття викладач вибирає відомі пісні різних жанрів. Як правило, це знайомі мелодії, які часто можна впізнати з перших нот. У той же час, за словами учасників, в тексти цих пісень вони раніше не вслухалися і найчастіше знають тільки приспів.

На початку уроку учасники клубу слухають фрагменти пісень, щоб зрозуміти, з якими творами вони матимуть справу на цей раз. Потім вони приймаються за читання та переклад текстів.

Викладач допомагає з перекладом складних фраз, а також розповідає історію створення цих творів, бо часто буває необхідно розглянути контекст, в якому була написана пісня, щоб зрозуміти її справжній сенс. Після досконального вивчення текстів, учасники клубу закріплюють матеріал, виконуючи пісні на караоке.

«Такий метод набагато цікавіший, ніж вивчення мови по книгах, – вважає Олександр Фомічов, керівник регіонального офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні» в Івано-Франківській області. – Нам вдалося організувати клуб, в якому учасники не тільки вчать англійську, але й відпочивають душею і знаходять нових друзів».

Ініціаторами цього свята виступили активісти з числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Івано-Франківську, їхня ідея була підтримана проектом «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні», який реалізується Данською радою у справах біженців в партнерстві з ВБФ «Право на захист» і за підтримки Агентства ООН у справах біженців.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”996,997,998,999,1000,1001″]