Зробити пожертву
Укр / Eng
03.02.21

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою (районів в областях України), починаючи з 4 лютого 2021 року районні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Станично-Луганській та Мар’їнській РДА припиняють свою діяльність у зв’язку з утворенням та реорганізацією нових районних державних адміністрацій (РДА).

Про припинення роботи ЦНАПів вже заявили на сторінках у мережі Facebook дві РДА —  Станично-Луганська та Мар’їнська. З усіма питаннями вони пропонують звертатися до адміністрацій-правонаступниць.

У випадку Станично-Луганської РДА це Щастинська РДА, а у контексті Мар’їнської РДА це Покровська РДА. Наші колеги з офісів Право на захист у Донецькій та Луганській областях вже підтвердили цю інформацію щодо цих двох адміністрацій.

Шановні мешканці та гості Станиці Луганської! З 04.02.2021 року, у зв'язку зі змінами адміністративно-територіального…

Posted by Станично-Луганська районна державна адміністрація on Tuesday, February 2, 2021

Шановні громадяни, звертаємо увагу! Відділ з питань надання адміністративних послуг Мар’їнської райдержадміністрації тимчасово припиняє прийом вхідного пакету документів у зв’язку з реорганізацією.

Posted by Мар’їнська райдержадміністрація on Friday, January 15, 2021

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах та на офіційних сайтах щодо інформації про утворення нових державних адміністрацій та центрів надання адмінпослуг!