Зробити пожертву
Укр / Eng
29.11.17

Якщо ви, ваші знайомі чи друзі плануєте сьогодні перетнути лінію зіткнення через КПВВ «Мар’їнка», «Новотроїцьке» або «Гнутове», через несприятливі погодні умови БФ «Право на захист» наполегливо рекомендує перенести поїздку на інший день .

Через дощ та низку температуру дороги на півдні Донецької області  перетворилися на суцільну ковзанку. Багато автоперевізників скасовують автобусні рейси. Так,  нещодавно на автовокзалі Маріуполя повідомили про відміну рейсів до КПВВ «Гнутове» та «Новотроїцьке».

Отже, якщо навіть подорожуючим вдасться безпечно доїхати до КПВВ, є небезпека, що їм не вдасться дістатися із КПВВ до найближчого населеного пункту та є ризик залишитися на КПВВ.

Звертаємо увагу, що у разі складнощів на КПВВ, потрібно звертатися до синих наметів ДСНС.

Існує ризик, що у разі виникнення надзвичайної ситуації, швидка допомога не зможе доїхати до КПВВ вчасно, адже наразі дороги покриті крижаною кіркою, що вже стало причиною багатьох ДТП. Вкриті крижаною кіркою доріжки на КПВВ можуть призвести також до травмування пішоходів, серед яких, зазвичай, багато осіб похилого віку. Тому, у разі відсутності гострої потреби, перенесіть свою подорож на більш пізній період.

Нагадуємо, якщо ви знаходитеся біля КПВВ, завітайте до намету МЧС, де можна зігрітися, випити гарячого чаю та відпочити! Також тут можна отримати медичну допомогу від фельдшера ДСНС.

БФ «Право на захист» закликає всіх бути обережними на дорогах та, в разі необхідності, своєчасно звертатися до представників гуманітарних організацій чи співробітників ДСНС.