Зробити пожертву
Укр / Eng
23.09.16

І знову село Тепле Станично-Луганського району, яке  знаходиться за 12 км від лінії розмежування.

Минулого разу під час свого приїзду до села співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» монітори Неля Заблоцька-Сєннікова та Дмитро Щербаков познайомилися з Галиною Дмитрівною.

Вона живе сама на крайній вулиці села. І хоча село не дуже велике і відстань від її будинку до центру не більше ніж кілометр, Галина Дмитрівна опинилася майже в повній ізоляції.

«Все життя працювала, не звертала увагу, якщо щось заболить, – розказує жінка. – Та хіба я одна така у селі? Всі працюють, поки є сили. А потім все важче стало ходити. Спочатку – спина, потім – суглоби. Одного разу зрозуміла, що без допомоги вже не можу встати, не те що ходити. Тепер без нього нікуди, –  Галина Дмитрівна показує рукою на стілець за допомогою якого вона зараз пересувається. – Мабуть, я б і змогла якось дійти до магазину, але ж дорога до центру села грунтова та ще й величезними ямами».

Живе жінка тільки за рахунок пенсії, 60% якої вона витрачає на ліки, а залишок – на оплату комунальних послуг та їжу.

Ходунки для дорослих, які отримала Галина Дмитрівна, хоча й не вирішать всі її проблеми, але допоможуть уникнути ізоляції. Адже тепер жінка зможе дістатися центру села, магазину, аптеки, людей.

Ми щиро раді, що змогли хоча б трошки полегшити життя Галині Дмитрівні і бажаємо їй здоров’я та сил.

 

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.