Зробити пожертву
Укр / Eng
22.07.16

Згідно з інформацією​, розмішеною на офіційному веб-​сайті​ Ощадбанку, внутрішньо переміщені особи, які отримують соціальні виплати та пенсії, обслуговуватимуться в банківській установі на умовах тарифного пакету “​Моя країна”, який раніше мав назву “Східний”.

Пакет «Моя країна» діє з 19 липня 2016 року і стосується отримання щомісячної адресної допомоги та пенсій внутрішньо переміщеними особами.

Основні його умови:

1) Пенсію ВПО можна зняти тільки в Ощадбанку та його банкоматах. Щомісячну адресну допомогу можна було зняти в будь-якому банку та банкоматі до 1 липня 2016 року, а з 1 липня тільки в Ощадбанку та його банкоматах;

2) Обслуговування картки для пенсії та для адресної допомоги безоплатне;

3) Отримання коштів в мережі установ Ощадбанку для ВПО, які отримують адресну допомогу та пенсію, розрахунок картками в магазинах  проводяться безоплатно.

4) Відновлення втраченої картки для ВПО, які отримують адресну допомогу коштує 15 грн., для ВПО, які отримують пенсію – 20 грн.;

5)  ​Не передбачено можливості проведення розрахунків безпосередньо в мережі Інтернет.

Проте ряд безготівкових операцій є доступними в мережі Інтернет за допомогою web-банкінгу від Ощадбанку. При цьому, підключення до web-банкінгу є безоплатним.

І для ВПО, які отримують адресну допомогу і для тих, які отримують пенсію, доступні наступні безготівкові операції в інтернет-банкінгу:

–          Перерахування коштів на рахунки фізичних та юридичних осіб за номером рахунку (не картки);

–          Поповнення телефону, Інтернету та кабельного ТБ;

–          Перерахування коштів в системі web-banking за довільними реквізитами;

–          Інші (електронні гаманці та грошові перекази «Швидка копійка»).

Тарифи за користування переліченими послугами визначені за кожну окремо.

6)      Доступними є наступні додаткові послуги: операції з ПІН-кодом, надання виписки, блокування картки, виписки у вигляді СМС, додаткові послуги по інтернет-банкінгу, платежі до бюджету (наприклад, адміністративний штраф) та платежі до бюджету в мережі Інтернет.Тарифи за додаткові послуги також визначені за кожну окремо.

​​Основні умови по пакету “Моя країна” доступні за посиланням(необхідно завантажити документ-таблицю і відкрити ​вкладку​ під назвою «Моя країна»).

Зверніть увагу, що разом із назвою тарифного пакету були також змінені деякі умови здійснення операцій та надання послуг для ВПО. Зокрема, це стосується операцій в інтернет-банкінгу: тепер не буде можливим переказати кошти клієнтам Ощадбанку чи інших банків за реквізитами картки.​