Зробити пожертву
Укр / Eng
12.12.16

9 грудня учасники Громадської платформи моніторингу, утвореної Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, презентували «Звіт за результатами моніторингу імплементації Національної стратегії у сфері прав людини».

Також учасники заходу обговорили, досягнення за 2016 рік та проблемні питання, які виникають у процесі імплементації Національної стратегії.

Презентації відбувались за тематичними підгрупами, серед яких були наступні: «Особисті (громадянські) права», «Політичні права», «Соціальні, економічні та інші права», «Попередження і протидія дискримінації, гендерна рівність», «Нові виклики».

Ксенія Карагяур, правовий аналітик БФ «Право на захист», виступила у якості доповідача від громадськості у підгрупі, присвячений новим викликам, та презентувала відповідну частину звіту. Вона наголосила на тому, що невиконання Комплексної програми підтримки, адаптації та реінтеграції ВПО автоматично призведе і до невиконання Плану заходів Національної стратегії».