Зробити пожертву
Укр / Eng
12.01.21

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій опублікувало законопроєкт «Про державну політику перехідного періоду» для ознайомлення та надання пропозицій. Документ потребує ретельного вивчення, оскільки значним за обсягом: майже 100 сторінок.

В законопроєкті декларується уніфікація підходів та узагальнення чинного законодавства в сфері окупації та збройного конфлікту в контексті тимчасово окупованих територій України.

Після збору пропозицій документ доопрацюють, додатково опублікують та та направлять на розгляд до Верховної Ради України. 

Коаліція громадських організацій, які опікуються питаннями захисту і дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та подоланням негативних наслідків збройного конфлікту та окупації, до складу якої входить «Право на захист», отримала законопроєкт для опрацювання та надання висновків та готова надати експертні коментарі для журналістів та зацікавлених сторін стосовно проєкту закону.

Також після підготовки експертного висновку Коаліція опублікує свою позицію по законопроєкту «Про державну політику перехідного періоду» на сторінках організацій-учасниць.

До складу Коаліції входять:

БФ «Право на захист»

Центр прав людини ZMINA

Кримська правозахисна група

Благодійний фонд Восток SOS 

Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»

ГО «Крим SOS»

ГО «Донбас SOS»

БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»