Зробити пожертву
Укр / Eng
15.11.16

Співробітники УСЗН Запорізької області, які взяли участь у тренінгу, поглибили свої навички використання Єдиної інформаційної бази даних для ВПО, обговорили проблемні питання соціального захисту ВПО та особливості призначення субсідії переселенцям. Тренінг був організований БФ “Право на Захист” та Агентством ООН у справах біженців (UNHCR).

Тренерами виступили: заступник директора департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації Катерина Кривошей, радниці Мінсоцполітики з питань ВПО в Запорізькій області Анастасія Перепелиця та Анна Дворна, а також Менеджер програми “Радник з питань ВПО” Мінсоцполітики Валерія Вершиніна.

Учасники тренінгу – фахівці міських та районних управлінь соціального захисту Запорізької області – отримали від організаторів тренінгу інформаційні посібники, які допоможуть їм у роботі з Єдиною інформаційною базою даних ВПО.

Окрему увагу було приділено темі субсидій, і особливостям їх оформлення для внутрішньо переміщених осіб.

Завершальний етап тренінгу присвятили юридичним моментам роботи з переселенцями. Представники БФ “Право на Захист” – Вікторія Саломатіна і Вадим Стремоухов –  надали учасникам роз’яснення з таких питань: реєстрація дітей-ВПО у разі, якщо один з батьків є місцевим жителем; отримання адресної допомоги мамами ВПО, які знаходяться в декретній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років; перевірки фактичного місця проживання ВПО; відновлення адресної допомоги ВПО після перерви в тому випадку, якщо ВПО офіційно працевлаштувалася, і т.д.

[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4087,4086″]