Зробити пожертву
Укр / Eng
23.08.17

Сьогодні, 23 серпня 2017 року,  у м. Запоріжжя відбувся круглий стіл «Інтеграція ВПО у локальні громади – презентація збірки історій успіху. «ВПО: статус vs успіх» за участі представників Запорізкого офісу БФ «Право на захист».

На заході, який відвідали представники місцевих НГО та переселенці, обговорювалися історії успіху окремих ВПО, нові можливості, що надає збірка, а також,  що таке успіх з точки зору переселенців.

«Досить важко визначити, що саме можна називати успіхом, тому що міра успіху у кожного різна, – зазначила Анастасія Калашник,  керівник Запорізького офісу БФ «Право на захист». – У своїй роботі ми часто стикаємося з тим, що люди, які знаходяться у кризі, своїм успіхом вважають навіть відстояну і вчасно отриману пенсію, а також теплу домівку взимку».

Нагадаємо,  проект «ВПО: статус vs успіх» профінансований як переможець Конкурсу малих грантів проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки National Endowment for Democracy (NED).[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5102,5107″]