Зробити пожертву
Укр / Eng
26.10.17

До співробітників БФ «Право на захист», починаючи  з моменту введення в дію постанови Кабінету міністрів України №689 від 13.09.2017 р.  відповідно до якої було розширено можливості внутрішньо переміщених осіб по зняттю грошових коштів та проведенню банківських операцій через банкомати інших банків, окрім Ощадбанку,  звертаються ВПО з питанням про те, чи існує перелік банків, у відділеннях та банкоматах яких ВПО можуть знімати без комісії належні їм соціальні виплати та пенсії.

Ми, в свою чергу, звернулися за роз’ясненнями до ДП «Ощадбанк».

За інформацією, яку нам було надано представниками Ощадбанку,  наразі без комісії можна зняти кошти у двох банках-партнерах Ощадбанку, а саме:

Хочемо наголосити на тому, що на цей час усі отримувачі соціальних виплат та пенсій обслуговуються за тарифом «Мій рахунок».

Більш детальну інформацію про умови  тарифу можна дізнатися на сайті ДП «Ощадбанк» https://www.oschadbank.ua

Також вважаємо за необхідне повідомити:  фізична ідентифікація інших отримувачів соціальних виплат, передбачена вищевказаною постановою №689, ще не розпочалася.

Тож на цей час отримують СМС повідомлення лише пенсіонери з числа ВПО.

Фізична ідентифікація інших отримувачів почнеться пізніше. Про початок фізичної ідентифікації буде повідомлено на сайті «Ощадбанку», на сайті БФ «Право на захист»  та на нашій сторінці у Facebook.