Зробити пожертву
Укр / Eng
21.06.16

У Сєвєродонецьку  відбувся семінар «Посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб: доступність та ефективність правосуддя». Захід був проведений за ініціативи Апеляційного суду Луганської області та підтриманий Проектом Ради Європи  «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Під час заходу відбулося широке обговорення практичних проблем правового захисту ВПО згідно зі стандартами Ради Європи, а також відповідними рішенями Європейського суду з прав людини. Крім того, учасники семінару виробили  рекомендації для удосконалення національного законодавства та його ефективного застосування.

У заході взяли участь співробітники проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

Так, під час семінару Олена Черних, керівник Сєверодонецького офісу Проекту, модерувала секцію «Доступність правосуддя для внутрішньо переміщених осіб».

Віра Туру, юрисконсульт Харківського офісу Проекту, виступила спікером  у дискусії «Досвід БФ «Право на захист» у Харківській області у забезпеченні доступності  правосуддя  для ВПО».