Зробити пожертву
Укр / Eng
24.03.17

Захід організований Департаментом соціального захисту населення Луганської ВЦА та Проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Метою заходу є ознайомлення представників Луганської області із діяльністю Робочої групи з питань підготовки проектів законів та підзаконних нормативно-правових актів щодо вдосконалення національного законодавства України стосовно захисту прав людини ВПО, та отримання експертних думок учасників щодо сфер захисту прав внутрішніх переселенців осіб і вдосконалення діяльності організацій, які працюють з ВПО.

Зокрема, на круглому столі у м. Сєвєродонецьк обговорюють питання, які стосуються «Проблем захисту соціально-економічних прав ВПО» (соціальний захист та виплати, надання соціальних послуг, доступ до медицини, зайнятість тощо. Модераторами цієї дискусії є Олена Виноградова, БФ “Право на захист”, та Ольга Гвоздьова, “ДонбасСОС”) та «Житла, реституції, компенсації за втрачену власність» (механізми забезпечення ВПО житлом, відшкодування за втрачене житло тощо. Модератори – Оксана Сухорукова, БФ “Свої”, Сергій Копилов, Міністерство ТОТ, Марія Красненко).

У заході беруть участь представники Луганської ВЦА, міжнародних та місцевих організацій, адвокати та директори центрів надання безоплатної правової допомоги, експерти та фахівці що працюють у сфері захисту прав внутрішніх переселенців.

Усі рекомендації, підготовлені за результатами Круглого столу будуть передані представникам  відповідних підгруп Робочої групи з питань підготовки проектів законів та підзаконних нормативно-правових актів щодо вдосконалення національного законодавства України.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4593,4563″]