Зробити пожертву
Укр / Eng
08.12.16

7 грудня у Старобільську відбувся семінар «Права ВПО: проблеми, порушення, методи захисту». Захід був організований БФ «Право на захист» у рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», який реалізується за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Мета заходу: посприяти ефективній взаємодії між громадськими організаціями області та шляхом діалогу знайти ефективні методи захисту прав ВПО та осіб, які постраждали внаслідок конфлікту.

Серед учасників семінару були представники місцевих громадських організацій, Центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги, «Mercy Corps», Міжнародного комітету Червоного Хреста, Районних центрів соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді (РЦСССМ).

Серед питань, які обговорили підчас семінару, були наступні: потреби та захист прав вимушено переміщених осіб, доступ до правосуддя, проблеми зі зруйнованим житлом та труднощі в отриманні компенсацій, шляхи оформлення субсидій ВПО, порушення прав на соціальні виплати, свободу переміщення.

«У приміщенні було трохи прохолодним, але атмосфера була тепла. Приємно працювати разом із колегами, які хочуть і можуть надавати професійну допомогу тим, хто її потребує», – розповіла Олена Грекова, Керівник Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист».

Учасники семінару поглибили знання у сфері захисту прав ВПО та визначилися щодо подальших спільних дій та заходів.