Зробити пожертву
Укр / Eng
08.02.17

Вирушивши із моніторинговим візитом у с. Муратове Луганської області співробітники Сєверодонецького офісу БФ «Право на захист» провели позапланову правову сесію.

«Просто зібрались люди, у яких було багато запитань, тож ми вирішили провести правову сесію та надати усі необхідні роз’яснення», – розповідає Алла Гуцол, монітор БФ «Право на захист».

Основною темою консультації, яку провели у місцевій школі, стало розірвання трудових відносин на непідконтрольній території.

На правовій сесії було 9 вчителів, серед яких як місцеві мешканці, так і ВПО. Учасники мали змогу в індивідуальному порядку проконсультуватися з питань, які їх хвилюють.

«Окрім питань про трудові відносини також задавали питання про відновлення документів про освіту, установлення фактів народження та смерті, соціальні виплати», – зазначає Ярослав Авраменко, юрист БФ «Право на захист».

Артем Заруба, монітор БФ «Право на захист», розповів про діяльність фонду та нагадав, що у разі виникнення будь-яких запитань, пов’язаних із внутрішнім переміщенням, переселенці можуть зателефонувати на гарячу лінію Сєверодонецького офісу БФ «Право на захист»: 099 050 2183