Зробити пожертву
Укр / Eng
10.08.16

Представники БФ «Право на захист» – юрист Роман Одокієнко та монітор Наталія Петрусенко – провели у м. Лисичанськ групову юридичну консультацію для переселенців та місцевих жителів, які постраждали внаслідок військового конфлікту.

Спеціалісти надали роз’яснення щодо поновлення адресної допомоги, повноваженнь робочих груп, які безпосередньо перевіряють проживання переселенців за місцем реєстрації, та ін. Після закінчення групової сесії, переселенці задавали додаткові питання.

Місцеві жителі, які втратили житло і тепер змушені винаймати його у своєму ж місті, стикаються з проблемою оформлення статусу ВПО або навіть не підозрюють, що мають таке право.

Піднімалося питання ставлення військових до людей з довідкою ВПО та багато інших проблем,  які щодня доводиться долати переселенцям. Як це робити правильно – тлумачили співробітники Сєверодонецького офісу БФ «Право на захист».

Зустріч пройшла у Лисичанському центрі соціальної допомоги ГІ «Відновлення Донбасу».

Сєверодонецький офіс БФ «Право на захист» в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», який реалізується за підтримки Агенства ООН у справах біженців, планує і надалі проводити консультації та вести роз’яснювальну роботу по всій підконтрольній Уряду України території Луганської області.