Зробити пожертву
Укр / Eng
18.04.18

Під час регулярних візитів до Краматорська представники Слов’янського офісу БФ «Право на захист»з’ясували, що переселенці потребують актуальної інформації щодо способів захисту своїх прав, шляхів звернення до держорганів, можливостей отримання допомоги від гуманітарних організацій тощо.

Тож нещодавно юрист Слов’янського офісу БФ «Право на захист» Євгенія Савченко та монітор Світлана Кочова провели групову юридичну консультацію для ВПО, які перебувають на обліку у краматорському міському центрі зайнятості.

Під час консультації був роз’яснений алгоритм дій щодо оформлення дублікату трудової книжки. Також присутні цікавилися питанням відмови у прийнятті на роботу у зв’язку із відсутністю трудової книжки, особливостями оформлення соціальних виплат, отриманням компенсації за зруйноване житло та ін.

Представники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» надали вичерпні відповіді на поставлені запитання, залишили контакти та забезпечили учасників групової юридичної консультації друкованими матеріалами.

БФ «Право на захист» планує продовжувати співпрацю із центрами зайнятості з приводу організації групових консультацій для ВПО.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6111,6122″]