Зробити пожертву
Укр / Eng
05.10.17

19-рійчний Євген* звернувся до Харківського офісу БФ «Право на захист» наприкінці серпня. Його паспорт було визнано недійсним та вилучено, тож із документів у нього залишилося лише посвідчення дитини-сироти та довідка ВПО, видана на підставі недійсного паспорту.

Адвокат Оксана Желанова разом із Євгеном відвідала районний відділ ДМС, де з’ясувала, що паспорт було визнано недійсним, оскільки його було видано 24 травня 2014 року у м. Стаханов Луганської області, де органи влади України на той час не здійснювали своїх повноважень. Працівник ДМС повідомила, що документи на виготовлення паспорту вона прийме, але – після здійснення оплати адміністративних послуг та надання чинної довідки ВПО (оскільки наявна була видана на підставі недійсного паспорту).

БФ «Право на захист» сплатив за хлопця адміністративний збір, а юристи фонду надали допомогу у формуванні необхідного пакету документів. 4 вересня Євген отримав паспорт громадянина України та дублікат ІПН. Наразі хлопець звернувся за отриманням щомісячної грошової допомоги ВПО, та зайнявся пошуком постійного житла та офіційної роботи.

*Ім’я змінено