Зробити пожертву
Укр / Eng
24.05.17

У квітні 2017 року до Харківського офісу БФ «Право на захист» звернулась ВПО-інвалід 3 групи, яка проживає в одному із районних центрів Харківської області. Жінці ще в січні припинили виплати адресної допомоги у зв’язку з тим, що в неї у власності є квартира у Маріуполі.

Адвокат Оксана Желанова підготувала адміністративний позов про скасування рішення УСЗН та зобов’язання відповідача призначити та сплатити адресну допомогу з моменту її припинення.

Також за клопотанням адвоката суд своєю ухвалою надав позивачці відстрочення по сплаті судового збору – до моменту ухвалення рішення по справі. Оскільки м. Маріуполь включений до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція, затвердженого чинним Розпорядженням КМУ № 1275-р, 18 травня 2017 року районний суд Харківської області виніс постанову, якою позовні вимоги внутрішньо переміщеної особи було задоволено. Після набуття постановою законної сили позивачці буде виплачено щомісячну адресну допомогу за весь період.