Зробити пожертву
Укр / Eng
13.07.16

7 червня юрист Дніпровського офісу БФ «Право на захист» Ольга Меркулова провела семінар для волонтерів, які мають статус ВПО та волонтерів, які надають допомогу ВПО. Тема семінару: «Все про благодійні організації, громадські об’єднання та волонтерську діяльність».

БФ «Право на захист» отримав запит від партнера  ГО «Допомога Дніпра», до якої звертаються ВПО, які мають намір займатись благодійною діяльністю, але не знають як правильно, з юридичної точки зору, її узаконити, залучити донорів (спонсорів), для проведення масових заходів, подати заявку на грант та інше.

Ольга Меркулова підготувала для учасників семінару посібники, в яких надала детальну інформацію про цілі, види, сфери діяльності, порядок утворення, реєстрацію та діяльність благодійних організацій та громадських об’єднань. Також, юрист приділила увагу обговоренню волонтерської діяльності, розповіла про права та обов’язки волонтерів, порядок залучення неприбутковими організаціями волонтерів до своєї діяльності, порядок укладання договорів про провадження волонте рської діяльності та надання волонтерської допомоги та інше.

Семінар проходив у формі дискусії, юрист наводила багато прикладів із практики. Кожний з присутніх мав змогу поставити запитання по темі семінару, яке його цікавить найбільше.

Це вже другий семінар на зазначену тему, проведений БФ «Право на захист».[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3675,3676,3677″]