Зробити пожертву
Укр / Eng
22.11.16

У Дніпрі пройшов семінар на тему: «Права ВПО та особливості їх захисту» для представників неурядових організацій Дніпропетровської області, діяльність яких пов’язана з захистом прав внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого від конфлікту на території Донецької та Луганської областей та від окупації АР Крим.

Захід був організований у рамках проекту “Адвокація та правова допомога ВПО”, який реалізується БФ “Право на захист” за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Юристи Дніпровської команди БФ “Право на захист” виступали із доповідями та презентаціями, ділилися напрацюваннями та позитивними практиками вирішення актуальних проблем ВПО.

У семінарі прийняли участь представники 9 громадських організацій, а також представники Дніпровської міської ради, місцевих Управлінь соціального захисту, а також Радник Міністра соціальної політики у Дніпропетровській області.

Підчас семінару обговорювалися такі питання:

  • Надання матеріальної допомоги ВПО за рахунок місцевих бюджетів;
  • Всі види соціальних виплат для ВПО;
  • Порядок отримання субсидій, надання практичних рекомендацій;
  • Обговорення Постанов КМУ № 505, 509, 635;
  • Порядок отримання аліментів жінками-ВПО, шляхи вирішення проблемних питань, позитивні судові практики;
  • Провадили аналіз судової практики юристів Дніпровського офісу “ПРАВО НА ЗАХИСТ” щодо оскарження відмов УСЗН у наданні статусу “внутрішньо переміщена особа”.

В цілому, семінар пройшов у теплій, дружній, проте робочій обстановці.

БФ «Право на захист» наголошує: для отримання безоплатної правової допомоги із будь-яких питань, пов’язаних із внутрішнім переміщенням, переселенцям, що проживають у Дніпрі та області, слід звернутися до офісу БФ «Право на захист» за телефоном +38 (050) 103 56 68, або прийти особисто за адресою: вул. Полігонна, 10-Б, офіс 40.

Графік роботи: пн – пт з 9:00 до 18:00.