Зробити пожертву
Укр / Eng
04.07.17
27-28 червня 2017 року за підтримки Ради Європи та Агенції ООН у справах біженців відбулася масштабна конференція, присвячена проблемам захисту соціально-економічних прав переселенців. Захід проводився у Парламенті Боснії та Герцеговини, у м. Сараєво, за участі урядів країн, що постраждали від Югославського конфлікту, а також за участі міжнародних організацій, науковців та громадських організацій.Здебільшого дискусії були присвячені шляхам та механізмам подолання найбільш гострих проблем захисту соціально економічних прав переселенців у країнах колишньої Югославії, забезпечення житлом найбільш вразливих категорій осіб, що були змушені переміститися через конфлікт.

Серед учасників заходу від України були представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО, Міністерства соціальної політики, Представництва Ради Європи та БФ «Право на Захист». 

Досвід зазначених країн та механізми подолання кризових питань захисту ВПО можуть стати у нагоді для вирішення схожих ситуацій з якими зіткнулися переселенці в Україні, та з метою розробки стратегічних рішень у соціально-економічні сфері.

[boc_img_gallery columns=”2″ image_ids=”7609,7610″]