Зробити пожертву
Укр / Eng
07.12.18

Триває реконструкція обох КПВВ, розташованих поблизу Маріуполя.

Так, в рамках проведення реконструкції КПВВ «Новотроїцьке» наразі закріплено каркас навісу на пішохідній ділянці.

Щодо КПВВ «Гнутове», там встановлено металоконструкції для навісу на автомобільному напрямку. Обидва КПВВ функціонують в штатному режимі відповідно до зимового графіку.

Прикордонники нагадують громадянам, що перетинають лінію розмежування в районі проведення Операції об’єднаних сил, про заходи безпеки.

«У зв’язку з погодними умовами на дорогах буває слизько, а через дощ і сніг складно проглядається дорожнє полотно. Ми закликаємо громадян бути максимально уважними за кермом, під час перетину КПВВ враховувати можливі зміни напрямку руху через реконструкцію, діяти у відповідності до вказівок прикордонників, – зазначила Валерія Карпиленко, помічник начальника Донецького прикордонного загону, начальник прес-служби. – У випадку виникнення будь-яких проблем з транспортом на КПВВ необхідно звертатися до прикордонних нарядів та взаємодіючих служб, що працюють на контрольному пункті в’їзду-виїзду».

Фото надані Донецьким прикордонним загоном[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6960,6973,6974″]