Зробити пожертву
Укр / Eng
01.03.21

27 та 28 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся спеціальний тренінг для учасників проєкту «Волонтер БПД».

12 активістів з Луганської області в межах проєкту «Волонтер БПД» успішно пройшли шлях від навчання на дистанційному курсі до отримання посвідчення волонтера системи безоплатної правової допомоги. Для того, щоб закріпити отримані під час онлайн-навчання знання.

Під час тренінгу учасники познайомились зі структурою безоплатної правової допомоги, реалізацією волонтерської діяльності у сфері надання безоплатної правової допомоги, своїми правами та обов’язками. Також учасники навчились розпізнавати автентичні емоції, їх роль у запобіганні конфліктам та побудові здорової комунікації.

Зокрема, було обговорено такі теми:

  • порозуміння як основа взаємодії;
  • стилі поведінки у конфліктах;
  • розуміння базових особистісних потреб;
  • видимі та приховані запити в комунікації;

З юристами БФ «Право на захист» учасники розгадували кросворд, брали участь у вікторині, розв’язували ситуаційні завдання. Це допомогло розібратися в питаннях, з якими найчастіше звертаються по допомогу мешканці громад.

тренінг для учасників проєкту Волонтер БПД Free Legal Aid 5

Реалізація проєкту «Волонтер БПД» розпочалася у 2020 році Системою безоплатної правової допомоги України (БПД) у співробітництві з БФ «Право на захист», за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців та Програми розвитку ООН.

Проєкт прагне підвищити рівень обізнаності з правових питань у громадах та спроможність громад або окремих громадян захищати свої права. Шляхом інформування населення про систему БПД проєкт також додатково сприяє центрам з надання БВПД у здійсненні своїх функцій.

тренінг для учасників проєкту Волонтер БПД Free Legal Aid 4

Регіональний центр з надання БВПД у Луганській та Харківській областях 

UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні


Читайте також: