Зробити пожертву
Укр / Eng
07.02.18

У місті Золоте-1, що розташоване у Попаснянському районі Луганської області, разом з двома дочками та онучкою мешкає Марія Сергіївна*.

Пенсію жінка не отримує вже деякий час. У невеликому містечку важко знайти роботу, тож родині ледь вистачає грошей на найнеобхідніше.

Марія Сергіївна хворіє. Через цукровий діабет та гіпертонічну хворобу її часто госпіталізують.

Співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» передали Марії Сергіївні глюкометр, ланцети, ланцетний пристрій та тонометр для контролю за станом здоров’я, а передані теплі зимові ковдри не дадуть родині змерзнути під час холодів.

Нещодавно ми знову завітали до Марії Сергіївни та з’ясували, що у маленької онучки випадково було помічено підвищення цукру у крові. Тож тепер, маючи глюкометр, родина також може контролювати цукор у крові дитини, щоб уникнути такого захворювання, як цукровий діабет.

«Тепер у нас все під контролем, – посміхається Марія Сергіївна. – Адже краще контролювати рівень цукру у крові, ніж потім лікуватися».

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене