Зробити пожертву
Укр / Eng

Шановні партнери!

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на Захист» оголошує тендер з відбору виконавця з обслуговування заходів, а саме: надання в користування конференц-зали та організацію харчування учасників. Планується проведення круглого столу 27.04.2023.

Очікується, що потенційний виконавець:

27 квітня 2023 року з 12:00 до 19:00 надасть приміщення, що пристосоване для проведення такого формату заходів, має площу 60-80 м2 та укомплектоване базовим обладнанням (як мінімум, проектором та фліпчартом),

– організує дві кава-брейк (різновиди гарячих напоїв, вода з розрахунку 1 л на 1 особу, солодощі, брускети тощо) для 25 осіб: першу о 13:40 та другу о 15:15.

*Якщо є така можливість, вартість оренди конференц зали просимо вказувати погодинно. Зазначте, які супутні послуги включені в оренду зали, яке обладнання доступне для користування.

*Вартість кава-брейків просимо вказувати з розрахунку на одну особу. За можливості надайте кілька варіантів меню.

*Якщо через об’єктивні причини кількість учасників заходу буде збільшена, Виконавець буде проінформований за чотири дні до заходу, і за умови наявності в нього можливості організувати додаткове харчування, послуги будуть надані без збільшення вартості послуг харчування на одну особу.

Критерії відбору виконавця:

1. Фізична Особа Підприємець 3 групи/ ТОВ, наявність реєстраційних документів та відповідних КВЕДів.

2. Зручне розташування (бажано центр міста) та наявність в будівлі укриття.

3. Умови оренди приміщення та надання супутніх послуг, пристосованість конференц-зали для заходу.

4. Цінова пропозиція.

Для участі в тендері просимо надіслати:

1. Реєстраційні документи ФОП або юридичної особи.

2. Цінова пропозиція з розрахунком вартості всіх послуг, перерахованих в технічному завданні з урахуванням всіх зборів та податків.

3. Розкладка меню на кава-брейк.

4. Фото зали чи посилання на галерею закладу.

*БФ «Право на захист» залишає за собою право на уточнення меню заходів в процесі переговорів з переможцем конкурсу.

Якщо у вас виникнуть технічні питання щодо заходу, Ви можете звертатися до Хомич Лілії за електронною адресою [email protected]

З питань тендерної процедури ви можете звернутися до Анни Усової за електронною адресою [email protected].

Просимо надати вашу цінову пропозицію, яка включатиме всі перелічені послуги, на адресу [email protected] до 17 квітня 2023 року (включно).

Ваша пропозиція буде розглянута тендерною комісією протягом трьох робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо.