Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.
Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті https://archive.r2p.org.ua.

Потреби

БФ «Право на захист» запрошує постачальників подати пропозицію щодо продажу паливних брикетів, з метою подальшого укладення договору.

Обсяг потреби – 24 т.
Основні характеристики: паливні брикети з деревини (бажано типу Піні Кей)
Особливості щодо пакування: 
Пакування на піддонах (палетах) зафіксоване стрейтч-плівкою (або аналогічним способом шляхом фіксації) з метою доставки до кінцевого бенефіціара. Вага одного завантаженого піддона складає близько 1000 кг.

Місце постачання: Полтавська область, селище Хомутець, вул. Декабристів 69а.
Транспортування товару здійснюється транспортом постачальника і за його рахунок.

Строк постачання – до 16.12.2022

Примітка: Цей документ в жодному разі не може вважатися пропозицією на укладення договору з Вашою організацією.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком. ( можливо без НДС)

Важливо! Товар повинен бути в наявності. Якщо Ви не маєте можливості зарезервувати за нами брикети до кінця терміну подачі пропозицій, надішліть свою комерційну пропозицію в останній день тендеру. Ми докладемо всіх зусиль, щоб надати відповідь на наступний день!

Дата і час закінчення прийняття пропозицій: 22 листопада 2022 – 23:59 год. за східноєвропейським часом.

Учасникам тендеру пропонується подавати запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Інні Труфановій електронною поштою на адресу [email protected], та за тел 066 710 86 86.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

президент
Олександр Галкін