Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком безгромадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті https://archive.r2p.org.ua.

Потреби

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас до участі у конкурсному відборі постачальника зимових курток для внутрішньо переміщених осіб.

Зимові куртки (жіночі – 1619 шт., чоловічі – 881 шт., або унісекс 2500 шт.);

Вимоги до якості:

 • Куртка утеплена на блискавці;
 • довжина – міді/максі;
 • водонепроникна вітронепроникна тканина.
 • Наповнення – утеплювач, витримка холоду до -20 С.
 • Рукав – довгий, сезон – зима. -чорний/ сірий / темно синій/ коричневий -чи інші не яскраві кольори, але щоб не нагадувало одяг для військового, тактичного призначення чи мисливства та рибалки

Перелік необхідних товарів зазначений в Додатку В.

Доставка:
м. Харків, вул. Беркоса 27, (555 шт.)
м. Дніпро, пр. Богдана Хмельницького 169, (1345 шт.)
м. Чернівці, вул Головна, 246 В (тер. заводу Кварц), (300 шт.)
м. Львів, вул. Городоцька, 359, (300 шт.)

Умови поставки: – DAP склад покупця, попередити за 24 години (вказати номер авто, номер водія , надіслати копії видаткової).

Вимоги до доставки, пакування товарів та адреса складу вказані у файлі «Вимоги».

Оплата. Авансова передоплата 50%/50% (умови можуть оговорюватись з переможцем окремо), виключно за безготівковим розрахунком .

Примітка: за даним тендером можливий вибір декількох переможців.

Поставка товару може здійснюватися партіями (за попереднім погодженням з Замовником щодо кількості)

Інформація про Тендер

Документи, які складають запрошення до участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

Додатково просимо надати наступну інформацію:

 • інформацію про Вашу компанію, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів;
 • умови оплати (часткова передоплата 50%/ оплата по факту поставки 50%);
 • порядок та терміни врегулювання рекламацій (пересортиця, недовезення, брак та інше).

Також, уточнюємо, що у додатку В необхідно зазначити окремо вартість однієї штуки жіночої зимової куртки, окремо вартість однієї штуки чоловічої куртки (або унісекс).

Підтвердження

Просимо повідомити нам про отримання цього Запрошення до участі у тендері електронною поштою за адресою [email protected] підтвердженням про згоду на участь або про відмовою.

Документи, які необхідно надати для участі у Тендері

 • Додаток A: Технічна пропозиція у форматі Excel та скан-копія з підписом та печаткою у форматі PDF. У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни. Невиконання цієї вимоги потягне за собою дискваліфікацію.
 • Додаток В: Ваша комерційна/фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В) у форматі Excel та скан-копії з підписом та печаткою у форматі PDF та повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

ВАЖЛИВО: Фінансову пропозицію (Додаток В) та технічну пропозицію (Додаток A) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

Тобто, перший лист (тема «Фінансова пропозиція»), що включає в себе лише Додаток В; другий лист (тема «Технічна пропозиція»), що включає в себе Додаток А та реєстраційні документи.

ВАЖЛИВО: Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж [email protected] , буде відхилена.

БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ» не наполягає на тому, щоб фінансову пропозицію надавали лише платники ПДВ. Підприємці, що не є платниками ПДВ, можуть також надсилати свої пропозиції. У будь-якому випадку, вартість товарів у фінансовій пропозиції має включати всі податки та бути остаточною.

 • Реєстраційні документи вашої організації.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника, залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

Оцінка тендерних пропозицій

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати вимогам, буде рекомендована для укладення Договору.
БФ «Право на Захист» розглядає можливість перемоги декількох постачальників.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом десяти робочих днів. Результати тендеру будуть повідомлені окремо.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

У разі виникнення запитань Ви можете звертатися до Максима Яроцького за телефоном 095 72 55 683 або за електронною поштою [email protected].

Пропозиції приймаються до 29 січня 2023р до 12:59 виключно за електронною поштою [email protected].

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін