Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті https://archive.r2p.org.ua.

Потреби

БО «Благодійний фонд «Право на захист» запрошує Вас до участі у конкурсному відборі постачальника товарів немедичного призначення для внутрішньо переміщених осіб. Перелік немедичних товарів з необхідними параметрами зазначений в Додатку В.

Умови поставки:
а) самовивіз замовником зі складу постачальника: при цьому постачальник забезпечує збір та завантаження товарів у транспорт замовника на піддонах.
б) доставка постачальником на 3 склади – у м. Чернівці, м.Львів, та м. Вінниця (кількість доставки кожного набору вказане у додатку В вкладки з назвами відповідних регіонів).

Обраний варіант поставки буде озвучений додатково. Вартість доставки/ завантаження необхідно вказати у додатку В.

При будь-якому варіанті доставки піддони є НЕзворотньою тарою та мають бути включені у вартість пропозиції.

Умови пакування для обох варіантів поставки:

Постачальник забезпечує збір товарів на піддони відповідно до напрямів поставки. По регіонам:

 • піддони повинні бути промарковані листом А4 з назвами наборів та переліком і кількістю товарів (інформація з додатку В);
 • малогабаритні товари складаються в коробки, клапани потрібно заклеїти скотчем, коробки нумеруються маркером відповідно до номера позиції переліку товарів (додаток В)
 • не можна використовувати піддони з розколотою або зламаною дошкою чи шашкою, так само як з відсутнім елементом (дошкою чи шашкою) стандартної конструкції піддону ДСТУ 9557-87;
 • коробки, товари укладаються на піддони та застрейчовуються плівкою не менш ніж у три шари;
 • товар не може виступати за межі піддону;.

Оплата товарів – виключно за безготівковим розрахунком.

БФ «Право на захист» не наполягає на тому, щоб фінансову пропозицію надавали лише платники ПДВ. Підприємці, що не є платниками ПДВ, можуть також надсилати свої пропозиції. У будь-якому випадку, вартість товарів у фінансовій пропозиції має включати всі податки та бути остаточною.\

ДОКУМЕНТИ, які необхідно надати для Участі у Тендері:

 • Додаток A: Технічна пропозиція у форматі Excel та скан-копія з підписом та печаткою у форматі PDF.

ВАЖЛИВО: У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни.
Невиконання цієї вимоги потягне за собою дискваліфікацію.

 • Додаток B: Ваша комерційна/фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В) у форматі Excel та скан-копії з підписом та печаткою у форматі PDF та повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.
  *Ціни на товари з переліку у Додатку В повинні бути вказані з урахуванням ПДВ та будь-яких інших податків, зборів, нарахувань, упаковування тощо.
  ! Об’єм/вага запропонованої продукції може бути більше, але не менше, ніж вказано у запиті.
 • Реєстраційні документи вашої організації.

Додатково просимо надати наступну інформацію:

 • Інформацію про Вашу компанію, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів;
 • умови оплати (часткова передоплата/ оплата по факту поставки/ післяплата);
 • порядок та терміни врегулювання рекламацій (пересортиця, недовезення, брак та інше).

ПІДТВЕРДЖЕННЯ: просимо повідомити нам про отримання цього Запрошення до Участі у Тендері електронною поштою за адресою [email protected] підтвердженням про згоду на участь або про відмовою.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника, залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

Оцінка тендерних пропозицій

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати Технічній специфікації, буде рекомендована для укладення Договору.
БФ «Право на Захист» розглядає можливість перемоги декількох постачальників.
Ваша пропозиція буде розглянута протягом трьох робочих днів. Результати тендеру будуть повідомлені окремо.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

У разі виникнення запитань Ви можете звертатися до Тетяни Шевчук за телефоном 095 913 08 05 або за електронною поштою [email protected].

Пропозиції приймаються до 06.12.2022р до 10:00 виключно за електронною поштою [email protected].

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

президент
Олександр Галкін