Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті  https://archive.r2p.org.ua.

Потреби

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» пропонує Вам взяти участь у конкурсному відборі постачальника побутової техніки для внутрішньо переміщених осіб.

Перелік товарів з технічними характеристиками знаходиться у Додатку B.

Обов’язкове пакування товару на палеті при доставці.

Примітка: не допускаються товари виробництва країн: росії та Білорусі; не можна пропонувати продукцію завезену з території держав-агресорів, незалежно від країни походження.

Доставка:

м.Дніпро, пр.Б.Хмельницького, 169 (склад).

Доставка товару протягом 2 тижнів з моменту оплати.

Для участі в тендері просимо надати:

  • Додаток B з ціновою пропозицією
  • Додаток А
  • реєстраційні документи організації, контатна особа, короткий опис компанії та рекомендації
  • технічні характеристики або посилання на запропонований товар
  • строки, протягом яких замовлення буде доставлене за вказаною адресою.

Оплата товарів – виключно за безготівковим розрахунком, 70% передоплати та 30% постоплати.  Умови оплати обговорюються під час заключення Договору.

Учасникам тендеру пропонується подавати запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Юлії Молошній електронною поштою на адресу [email protected] та за тел 0959121823.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін