Зробити пожертву
Укр / Eng

Шановні партнери!

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Право на захист» запрошує експертів взяти участь у конкурсі на проведення тренінгів з домедичної допомоги для співробітників Фонду в м. Київ.

Формат тренінгу – офлайн,
Місце проведення: виконавець повинен надати приміщення,
Попередня кількість учасників – 100 осіб.
Попередній період проведення тренінгів – середина червня/ початок липня 2023 року.
Умови оплати: часткова попередня оплата, виключно за безготівковим розрахунком.

Вимоги до виконавця:

  • практичний досвід розробки та проведення тренінгів з домедичної допомоги;
  • надання сертифікатів учасникам по проходженню тренінга;
  • володіння комунікаційними навичками.

Пропозиція повинна містити:

1. Програму тренінгу.

2. Опис кваліфікації тренерів, досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід, в тому числі досвід у проведенні тренінгів на зазначену тематику.

3. Запропоновану вартість послуг та порядок розрахунків з урахуванням всіх вказаних вимог – включаючи приміщення (Просимо вказувати вартість тренінгу за одного учасника).

4. Реєстраційні документи організації: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.

БФ «Право на захист» залишає за собою право на уточнення завдань та годин тренінгових сесій в процесі переговорів з переможцем конкурсу.

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися до Анни Усової за електронною адресою [email protected].

Просимо надати вашу пропозицію не пізніше 02 червня 2023 р. 23:59 за київським часом на електронну адресу: [email protected]

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься Комісією. Про результати конкурсу буде повідомлено протягом п’яти робочих днів з моменту завершення збору пропозицій, тому просимо зберігати пропозицію актуальною до оголошення результатів тендеру.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,
Президент БФ «Право на Захист»
Галкін О.Ю