Зробити пожертву
Укр / Eng

Коротко про БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті https://archive.r2p.org.ua.

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» пропонує вам взяти участь у конкурсному відборі провайдера на послуги технічного супроводження сервісу https://prykhystok.gov.ua.

Потреби / Завдання

З метою забезпечення безперебійної роботи онлайн сервісу https://prykhystok.gov.ua, існує необхідність в закупівлі послуг з:

 • ІТ супроводження та підтримання роботи сервісу;
 • інтеграції баз даних сервісу та баз даних Міністерства регіонального розвитку з написанням окремого ІТ блоку по обміну та інтеграції даних згідно з технічним завданням замовника;
 • усунення ІТ недоліків в роботі сервісу.

Строк надання послуг до кінця 2023 року – 12 місяців.

Оплата – виключно безготівковим розрахунком.

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

Заявка має містити наступні пункти:

 • Контактна інформація провайдера;
 • Опис кваліфікації провайдера, досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід на зазначену тематику;
 • Опис свого бачення ІТ супроводження та підтримання роботи сервісу https://prykhystok.gov.ua;
 • Запропонована вартість послуг.

Критерієм визначення переможця будуть:

 • Досвід в ІТ супроводженні та підтримці роботи сервісів, інтеграції баз даних сервісів згідно завдання, усунення ІТ недоліків в роботі сервісів.
 • Досвід роботи з неприбутковими організаціями.
 • Зваженість та системний комплексний підхід у запропонованому варіанті вирішення конкурсного завдання.
 • Реалістичність та збалансованість бюджету.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Результати тендеру буде повідомлено переможцю, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Юлії Молошної за електронною поштою [email protected].

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент

Олександр Галкін