Зробити пожертву
Укр / Eng

Шановні Панове!

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на Захист» повідомляє Вас, що конкурсний відбір провайдера послуг друку поліграфічної продукції на 2018 р., продовжено до 15 березня 2018 р.

Просимо Вас надіслати Вашу комерційну пропозицію за асортиментом, що наводиться у Додатку 

До уваги учасників, які вже надсилали свої пропозиції: просимо підтвердити актуальність ваших пропозицій на [email protected].

За результатами відбору буде укладений контракт. Строк дії контракту – 2018 р.

Прогнозовані витрати за контрактом – 500 тис. грн.

Оплата товару – виключно за безготівковим розрахунком.

Регіони доставки виготовленої поліграфічної продукції: Київ, Дніпро, Чернігів, Львів, Луцьк, Запоріжжя, Харків, Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Слов’янськ, Маріуполь, Курахове, Бахмут (Донецька обл.).

У пропозиції просимо надати наступну інформацію:

  1. Інформацію про Вашу компанію (в тому числі вказати кінцевого бенефіціара компанії), чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів, надати звіти про фінансову позицію (баланс) та фінансові результати (форма 2) за 2016 та 2017 роки.
  2. Ціни на друк поліграфічної продукції з переліку у Додатку 1 з урахуванням ПДВ та будь-яких інших податків, зборів, нарахувань, доставки тощо.
  3. Умови зміни цін, якщо постачальник передбачає таку можливість.
  4. Розмір знижки на друк поліграфічної продукції у випадку замовлення накладу більшого, ніж найбільший запитуваний в шкалі наклад з Додатку 1 (знижка рахується від найнижчої ціни, тобто від ціни, яка запропонована для найбільшого запитуваного накладу).
  5. Режим оплати (передоплата, оплата по факту поставки).
  6. Процедуру та умови доставки в регіони.
  7. Порядок та терміни врегулювання рекламацій (брак друку, пересортиця, недовезення і т.д.).

Пропозиції приймаються до 23.59 15 березня 2018 року виключно за електронною поштою [email protected]

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено переможця, а також розміщено інформацію на сайті Фонду.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко за телефонами (044) 337-17-62 або електронною поштою [email protected]

Дякуємо за співпрацю.

З повагою,

Президент БФ “Право на захист”

Олександр Галкін[/vc_column_text]

[/vc_column_text]