Зробити пожертву
Укр / Eng

ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

23 грудня 2020 р. – 23:59 год. за східноєвропейським часом

БФ «Право на захист» запрошує подати пропозицію на укладення договору щодо страхування від нещасного випадку представників та співробітників БФ «Право на захист».

Застраховані особи: співробітники та партнери-контрагенти (законтрактовані СПД) Фонду, зайняті як соціальні працівники, юристи, адвокати, водії, які здійснюють виїзди у райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі у населенні пункти поблизу лінії розмежування та пункти пропуску (КПВВ) на лінії розмежування, з метою моніторингу ситуації з дотримання прав громадян, надання консультацій з захисту прав, надання консультацій з соціальних питань.

Кількість застрахованих у 2021 р. – 50 осіб з можливістю додавання декількох осіб на неповний рік.

ВАЖЛИВО: Територія страхового покриття договору має включати райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі населенні пункти поблизу лінії розмежування та пункти пропуску (КПВВ) на лінії розмежування

Оплата буде проводитися одноразовим платежем виключно за безготівковим розрахунком.

Строк дії договору 12 місяців (до 31 грудня 2021 р.

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Термін подання: 23.12.2020, 23:59 год. за східноєвропейським часом.

Пропозиція, отримана після зазначеної вище дати або надіслана на іншу адресу, ніж [email protected] , буде дискваліфікована.

Ми були б вдячні, якщо б ви повідомили нам про отримання цього Запрошення до Участі у Тендері електронною поштою на адресу [email protected] підтвердженням про згоду на участь або про відмову.

2.2 ПРОПОЗИЦІЯ

Ваша пропозиція повинна містити:

  1. Інформацію про Вашу компанію (в тому числі вказати кінцевого бенефіціара компанії), чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів, рейтинг серед компаній страхування від нещасного випадку, показник страхових виплат до страхових зборів за 2018-2019 рр.;
  2. Технічну пропозицію ( Додаток A);
  3. Фінансову пропозицію (Додаток В);
  4. Проєкт (шаблон) договору. (Звертаємо Вашу увагу, що, у разі, якщо в договорі є посилання на внутрішні документи, довіреності, прикази та інші – їх потрібно буде також надати)
  5. Ліцензію
  6. Просимо обов’язково прописувати процедуру виключення/додавання/зміну застрахованих осіб, а також коефіцієнти короткостроковості в залежності від строку страхування.

Усі запитання щодо цього Запрошення до Участі у Тендері просимо надсилати до Куліковської Ірини електронною поштою на [email protected]  до 18:00 год 23.12.2020 р.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запитання, надіслані можливим постачальником.