Зробити пожертву
Укр / Eng

УВАГА! ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО!

Тендерним комітетом БФ “Право на захист” було прийнято рішення щодо вибору постачальника на закупівлю канцелярських та господарчих товарів.

Відповідно до рішення Тендерного комітету переможцем тендера обрано ФОП Бобер О.В.

Керівництво БФ “Право на захист” висловлює подяку всім Учасникам тендера за участь у тендері та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

——

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Право на Захист», пропонує Вам взяти участь у тендері на закупівлю канцелярських та господарчих товарів. Строк дії контракту – 2017 рік. Оплата товару – виключно за безготівковим розрахунком. Регіони доставки: Київ, Дніпропетровськ, Сєвєродонецьк (Луганська обл.), Слов’янськ та Маріуполь (Донецька обл.).

У пропозиції просимо надати наступну інформацію:

  1. Інформацію про Вашу компанію.
  2. Наявність регіональних відділень.
  3. Кількість персоналу.
  4. Баланс Ф2 за 2014-2015 роки.
  5. Рекомендації покупців.
  6. Ціни на товари без ПДВ та з ПДВ та порядок перегляду цін.
  7. Вартість доставки в регіони, якщо ціна товари не покриває вартість доставки.
  8. Процедуру оплати та доставки.
  9. Порядок та терміни регулювання рекламацій (пересортиця, недовезення і т.д.).

Пропозиції приймаються до 01 березня 2017 року за адресою: 04071 м. Київ, вул. Щекавицька 55, або електронною поштою [email protected]

Ваша пропозиція буде розглянута протягом десяти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено на сайті БФ «ПРАВО НА ЗАХИСТ», , а також  переможця окремо.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Ілони Соловей за телефонами (044) 337-17-62 або електронною поштою [email protected]

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,
Президент Олександр Галкін