Зробити пожертву
Укр / Eng

Благодійна організація «Благодійний фонд «Право на захист» запрошує експертів взяти участь у конкурсі на  проведення серії індивідуальних бізнес-консультацій на теми, пов’язані з практичною діяльністю підприємців малого бізнесу, зареєстрованих як ФОП 1, 2 або 3 групи. Основні теми консультацій: «Бізнес-модель», «Маркетингові інструменти», «Бізнес-план», «Фінанси та основи бухгалтерії», «Сервіс та клієнтоорієнтованість», «Презентація власного бізнес-проєкту».

Список типових питань, які можуть виникнути в процесі бізнес-консультації наведено в Додатку №1 до тендеру.

Формат бізнес-консультації: індивідуальна, онлайн або офлайн (за пропозицією учасника).

Місце проведення: м. Харків (або віддалено офлайн).


Період проведення: 09.10.2023-23.10.2023


Завдання консультації: отримання учасниками розгорнутих відповідей-уточнень щодо практичних аспектів діяльності суб’єктів малого підприємництва – ФОП 1, 2 та 3 групи.

Кількість консультаційОрієнтовно 50 (кількість може бути фактично більшою або трохи меншою – в залежності від кількості звернень)
Загальна тривалість 1 консультації
1 година
Кількість учасників50 (попередньо)

Цільова аудиторія: Люди, які живуть в Харкові, займаються малим бізнесом або призупинили підприємницьку діяльність та закрили ФОП через повномасштабне вторгнення рф на територію України; а також для ті, хто готується розпочати власну справу і підпадають під один з критеріїв: ВПО, одинокі / багатодітні батьки, особи з обмеженими можливостями, люди, постраждалі від воєнних дій, жінки, які очолюють домогосподарства та ін.

Мета: надати учасникам консультації  щодо практичних аспектів підприємницької діяльності (в тому числі, діяльності ФОП 1, 2 та 3 групи), які стосуються фінансової грамотності, започаткування та ведення бізнесу, маркетингу та надання клієнтського сервісу.

Результат: підвищення рівня обізнаності учасників консультацій щодо успішного ведення власного бізнесу, ресурсів для підвищення якості бізнесу, стратегій фінансової та маркетингової діяльності.

Вимоги до виконавця:

– знання щодо практичних аспектів діяльності малого бізнесу – ФОП 1, 2 та 3 групи;

– практичний досвід у сфері проведення бізнес-консультацій;

– досвід співпраці з благодійними фондами та соціальними проектами буде плюсом;

– вища освіта.

Завдання щодо консультації:

– підготувати вступну частину консультації, яка б допомогла учаснику окреслити коло питань, з яких до вас можна звертатися;

– розробити розгорнуті відповіді щодо типових питань, які стосуються практичних аспектів діяльності підприємців з вашої або суміжної тем. (див. Додатка до Тендера №1);

– скласти перелік найбільш розповсюджених запитань з тем консультацій;

– підготувати відповіді на можливі запитання.

Заявка має містити наступні пункти:

  • Контактна інформація агенції/ бізнес-консультанта(ів);
  • Опис кваліфікації бізнес-консультантів, досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід, в тому числі досвід у проведенні консультацій на зазначену тематику;
  • Опис свого бачення можливих тем для бізнес-консультацій;
  • Запропонована вартість за 1 годину консультації з кожної з перелічених тем та порядок розрахунку (з урахуванням всіх пов’язаних з наданням послуги витрат і податків).

До заявки просимо додати наступні документи:

  • Реєстраційні документи, для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 3-ї групи, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.
  • Контакти осіб, які можуть надати рекомендації або рекомендаційні листи (за наявності).

Критеріями визначення переможця будуть:

  • Досвід підготовки та проведення консультацій по одній або декількох з тем: «Бізнес-ідея», «Бізнес-модель», «Маркетингові інструменти», «Бізнес-план», «Фінанси та основи бухгалтерії», «Сервіс та клієнтоорієнтованість», «Презентація власного бізнес-проєкту» в офлайн та/або онлайн форматі;
  • Практичний досвід роботи бізнес-консультантом в сегменті малого бізнесу;
  • Зваженість та системний комплексний підхід у запропонованому варіанті вирішення конкурсного завдання;
  • Реалістичність та збалансованість бюджету.

БФ «Право на захист» залишає за собою право на уточнення завдань та годин тренінгових сесій в процесі переговорів з переможцем конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються тренери-експерти та/або групи експертів. Учасникам необхідно подати скановану заявку з підписом та печаткою (за наявності печатки).

З питань тендерної процедури можете звертатися до Анни Усової: [email protected]

Щодо деталей проведення консультацій просимо звертатися до Владислави Васяк [email protected] 0665012362

Пропозиції просимо надсилати до 01 вересня 2023 р. (включно) на електронну адресу: [email protected] 

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься тендерною комісією. Про результати конкурсу переможця буде повідомлено протягом 10 календарних днів після дати завершення збору пропозицій. Просимо залишати пропозиції актуальними до кінця цього періоду.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,

Президент БФ «Право на Захист» Олександр Галкін