Зробити пожертву
Укр / Eng

БФ «Право на захист» запрошує запрошує до участі у конкурсі на надання послуг консультації з екологічних питань для аналізу промислових/екологічних ризиків у Донецькій та Луганській областях та сприянні розробки змін до законодавства з метою вдосконалення відповідної нормативно-правової бази.

Більш детально ви можете ознайомитись у нашому запиті (Завантажити запит) та описі технічного завдання (Annex A) (Завантажити додаток А).

Ваша технічна пропозиція відповідно до технічного завдання (Annex A) та фінансова пропозиція (заповнений Annex B) (Завантажити додаток В) і кошторис до неї приймаються до 18 лютого 2020 року включно за електронною поштою [email protected]

Дане дослідження проводиться в межах проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», що фінансується агенцією ACTED у партнерстві з Європейським Союзом через Департамент з питань гуманітарної допомоги та захисту цивільного населення.

Проект реалізується у таких районах, що постраждали від конфлікту: Попаснянський, Ясинуватський, Бахмутський та Волноваський райони і місто Торецьк.

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації https://archive.r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Єлизавети Лук’яненко електронною поштою [email protected]