Зробити пожертву
Укр / Eng

31 липня 2017 року Тендерним комітетом БФ “Право на захист” було прийнято рішення щодо вибору переможця у тендері надання експертних послуг у сфері медіації, діалогів та мирних переговорів, ненасильницької комунікації, роботи з громадами.

Відповідно до рішення Тендерного комітету переможцем тендера обрано “Мережу фасилітаторів діалогів”.

Керівництво БФ “Право на захист” висловлює подяку всім учасникам тендера за участь у тендері та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

—————————————————————-

УВАГА!

Термін подачі заявок продовжено до 21 липня 2017 року.

Чекаємо на ваші пропозиції!

Шановні пані та панове!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує експертів у сфері медіації, діалогів та мирних переговорів, ненасильницької комунікації, роботи з громадами, взяти участь у конкурсі на надання експертних послуг:

 • з розробки дорожньої карти з попередження конфліктів на тлі ксенофобії, яка включатиме створення комплексної стратегії, спрямованої на підвищення рівня толерантності до мігрантів, біженців та шукачів притулку в Україні через проактивну комунікацію з громадами та залучення громад до планування інтеграційного процесу на прикладі однієї громади;
 • проведення дводенного тренінгу для співробітників Міграційної служби України з імплементації зазначеної дорожньої карти, роботи з конфліктами, врегулювання конфліктів.

За підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина  у 2017 році  БФ «Право на захист»  реалізує проект, спрямований на  формування доброзичливого ставлення та перетворення України в більш толерантне місце для біженців і шукачів притулку. Метою проекту є зменшення стигматизації та кількості злочинів на ґрунті ненависті проти біженців і шукачів притулку, які проживають в Україні; поліпшення суспільного сприйняття і підвищення толерантності у ставленні до біженців і шукачів притулку. Цільовою аудиторією проекту є громадяни України, що піддалися анти-біженській пропаганді, представники та співробітники державних органів влади, що створюють та реалізують міграційну політику в Україні, ЗМІ.

Одним із запланованих компонентів проекту є розробка і написання дорожньої карти, що буде містити упереджуючу конфлікти стратегію та тактику її реалізації.

Завдання конкурсу:

 • Розробка дорожньої карти по роботі з громадами, що включатиме конкретні тактичні кроки, спрямовані на побудову діалогу, ненасильницьку комунікацію, подолання стереотипів, створення толерантності до біженців та шукачів притулку в Україні через проактивну комунікацію з громадами та залучення громад до планування інтеграційного процесу на прикладі однієї громади (громади міста, району).
 • Співпраця із відповідними державними органами та правовим експертом БФ «Право на захист» в доопрацюванні проекту.
 • Підготовка матеріалів для проведення дводенного тренінгу для співробітників Міграційної служби України.
 • Проведення дводенного тренінгу.
 • Підготовка звіту та рекомендацій щодо подальшого експертного супроводу за результатами проведеного тренінгу.

До участі в конкурсі запрошуються експерти та/чи групи експертів. Учасникам необхідно подати скановану заявку з підписом та печаткою (за наявності печатки).

Заявка має містити наступні пункти:

 • Контактна інформація експертів;
 • Опис кваліфікації заявників, включаючи інформацію про попередній аналогічний досвід, в тому числі – досвід проведення тренінгів;
 • Опис свого бачення вирішення конкурсного завдання;
 • Запропонована вартість послуг та порядок розрахунку бюджету.

До заявки просимо додати наступні документи:

 • Резюме експертів, що мають містити інформацію про основну і додаткову освіту, досвід роботи.
 • Реєстраційні документи для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців 3-ї групи, зокрема: копія витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; копія свідоцтва про реєстрацію платника податків.
 • Контакти осіб, які можуть надати рекомендації або рекомендаційні листи.

Пропозиції просимо надсилати до 14 липня 201р. (включно) на електронну адресу: o.stashuk@r2p.org.ua

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься конкурсною комісією. Про результати конкурсу буде оголошено на нашому сайті, переможця буде повідомлено окремо.

Критерієм визначення переможця будуть:

 • Досвід подібної роботи, в тому числі – розробки стратегічних документів та проведення тренінгів.
 • Практичний досвід медіації, ведення діалогів чи роботи з громадами.
 • Зваженість та системний комплексний підхід у запропонованому варіанті вирішення конкурсного завдання.
 • Реалістичність та збалансованість бюджету.

БФ «Право на захист» залишає за собою право на уточнення завдань в процесі переговорів з переможцем конкурсу.

Оплата послуг – виключно за безготівковим розрахунком.

Електронна адреса, на яку мають надсилатися пропозиції, та контактні телефони для запитань:  [email protected], (044) 337 17 62 (вн.106).

Контактна особа: Ольга Сташук

Дякуємо за співпрацю![/vc_column_text]