Зробити пожертву
Укр / Eng
R2P logo Ukrainian

04 листопада 2021 р.

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ: № ITB 2022 – 01

НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

страхування від нещасного випадку

для Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист»

ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

30 листопада 2021 р. – 23:59 год. за східноєвропейським часом

ПОТРЕБИ

БФ «Право на захист» запрошує подати пропозицію на укладення договору щодо страхування від нещасного випадку представників та співробітників БФ «Право на захист».

Застраховані особи: співробітники та партнери-контрагенти (законтрактовані СПД) Фонду, зайняті як соціальні працівники, юристи, адвокати, водії, які здійснюють виїзди у райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі у населенні пункти поблизу лінії розмежування та пункти пропуску (КПВВ) на лінії розмежування, з метою моніторингу ситуації з дотримання прав громадян, надання консультацій з захисту прав, надання консультацій з соціальних питань.

Кількість застрахованих– 50 осіб.

ВАЖЛИВО: Територія страхового покриття договору має включати райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі населенні пункти поблизу лінії розмежування та пункти пропуску (КПВВ) на лінії розмежування

Оплата буде проводитися одноразовим платежем виключно за безготівковим розрахунком.

Строк дії договору 12 місяців (до 31 грудня 2022 р.)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР

Тендерна пропозиція повинна надсилатися електронною поштою ТІЛЬКИ на наступну адресу: [email protected].  

Ваша пропозиція повинна містити:

  1. Інформацію про Вашу компанію (в тому числі вказати кінцевого бенефіціара компанії), чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів, рейтинг серед компаній страхування від нещасного випадку, показник страхових виплат до страхових зборів за 2019-2020 рр.;
  2. Технічну пропозицію (Додаток A);
  3. Фінансову пропозицію (Додаток В);
  4. Пропозиції по максимальній страховій сумі у розрізі «смерть», «інвалідність 1, 2, 3 групи», «травма»  (мінімально очікувані страхові суми – 500 тис грн на випадок смерті, 400 тис грн на випадок інвалідності, 250 тис грн по травмі).
  5. Страховий платіж за особу на період страхування 01.01-31.12.2022 (якщо будуть запропоновані страхові суми більші за мінімально очікувані, надати пропозиції по двох варіантах: на суми, запропоновані страховою, та на мінімально очікувані суми).

ВАЖЛИВО: Технічну пропозицію (додаток А) та фінансову пропозицію (додаток В) необхідно надіслати двома окремими електронними листами.

Усі запитання щодо цього Запрошення до Участі у Тендері просимо надсилати до Куліковської Ірини [email protected]  електронною поштою на до 18:00 год 30.11.2021 р.

Про результати тендеру буде повідомлено переможця, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запитання, надіслані можливим постачальником.

Договір буде укладений з учасником, пропозиція якого вважатиметься такою, що найбільш відповідає потребам, а також принципам економії та ефективності й найкращого співвідношення ціни і якості.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,

Президент

Олександр Галкін