Зробити пожертву
Укр / Eng

УВАГА! ТЕНДЕР ЗАВЕРШЕНО!

Тендерним комітетом БФ “Право на захист” було прийнято рішення щодо вибору партнера – провайдера  послуг страхування від нещасного випадку.

Відповідно до рішення Тендерного комітету переможцем тендера обрано Страхову Компанію «Брокбізнес».

Керівництво БФ “Право на захист” висловлює подяку всім Учасникам тендера за участь у тендері та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

————–

Шановні Панове!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «Право на Захист» пропонує Вам взяти участь у конкурсному відборі партнера – провайдера  послуг страхування від нещасного випадку.

Застраховані: співробітники та партнери-контрагенти (законтрактовані СПД) Фонду, зайняті як соціальні працівники, юристи, адвокати, водії, які здійснюють виїзди у райони Донецької та Луганської областей під контролем України, в тому числі у райони буферної «сірої» зони, з метою моніторингу ситуації з дотримання прав громадян, надання консультацій з захисту прав, надання консультацій з соціальних питань.

За результатами відбору буде укладений контракт. Строк дії контракту – 2018 рік. Період страхування – з моменту укладення договору (запланована дата початку – 22.01.2018) по 31.12.2018. Оплата внесків – за безготівковим розрахунком.

Кількість застрахованих – 60 осіб.

У пропозиції просимо надати наступну інформацію:

  1. Інформацію про Вашу компанію (в тому числі вказати кінцевого бенефіціара компанії), чисельність працівників, досвід роботи на ринку, відгуки клієнтів, надати звіти про фінансову позицію (баланс) та фінансові результати (форма 2) за 2016 та 2017 роки.
  2. Пропозиції по максимальній страховій сумі у розрізі «смерть», «інвалідність 1, 2, 3 групи», «травма» (мінімально очікувані страхові суми – 300 тис грн на випадок смерті, 160 тис грн на випадок інвалідності, 100 тис грн по травмі).
  3. Страховий платіж за особу на період страхування 22.01-31.12.2018 (якщо будуть запропоновані страхові суми більші, за мінімально очікувані, надати пропозиції по двох варіантах: на суми, запропоновані страховою, та на мінімально очікувані суми).
  4. Режим оплати (оплата на рік, оплата помісячно).

Пропозиції приймаються до 18.00 19 січня 2018 року виключно за електронною поштою [email protected]

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено переможця, а також розміщено інформацію на сайті Фонду https://archive.r2p.org.ua/uk/news/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Анжели Кочолодзян електронною поштою на  [email protected]

Дякуємо за співробітництво.

З повагою,

Президент БФ «Право на захист»

Олександр Галкін[/vc_column_text]

[/vc_column_text]